O Kancelarii

scott-graham-OQMZwNd3ThU-unsplash (1)

O NAS

Misja firmy

Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych, a także osób prywatnych. Pomoc prawna świadczona jest proaktywnie z najwyższą starannością, jednocześnie przestrzegając zasad wykonywania zawodu oraz norm etycznych.

Oferowana pomoc obejmuje szeroko pojęte doradztwo prawne, w szczególności sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych i umów, reprezentowanie przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania i organami administracji publicznej, a także uczestniczenie w negocjacjach i posiedzeniach organów podmiotów gospodarczych.

Największym dorobkiem Kancelarii pozostają wypracowane stałe i partnerskie relacje z Klientami, co udało się osiągnąć dzięki profesjonalizmowi, zaangażowaniu i odpowiedzialności prawników Kancelarii Katarzyny Gumula-Kubickiej, a także zorientowaniu na indywidualne potrzeby i wymagania Klienta.

W sposób szczególny dbamy o kontakt z Klientami, informując ich na bieżąco o stanie powierzonych spraw i stopniu ich zaawansowania, ściśle współpracując w celu wypracowania najlepszych rozwiązań.

Dla zapewnienia kompleksowej obsługi prawnej, Kancelaria w razie potrzeby współpracuje z innymi kancelariami radców prawnych i adwokatów, rzecznikiem patentowym oraz doradcą podatkowym, jak również kancelariami komorniczymi, notarialnymi i księgowymi.

Siedziba Kancelarii znajduje się w Krakowie, a zasięgiem działalności obejmujemy całą Polskę.

Kancelaria przygotowana jest do prowadzenia obsługi prawnej w języku angielskim i rosyjskim.

Usługi

Kancelaria oferuje usługi prawne dla firm, ze szczególnym uwzględnieniem branży technicznej oraz dla osób fizycznych.

2444970_mod
130

Klientów

Indywidualne podejście i pomoc według najwyższych standardów

6

LAT

Zapewniamy profesjonalną obsługę

200

PROJEKTÓW

Wybór naszej Kancelarii to optymalne rozwiązanie

Zespół

Poznaj naszych prawników